Главная Все новости Налогообложение НДС

Кабмин обновил перечень освобожденных от налогов лекарств для борьбы с коронавирусом

27 января Правительство внесло изменения в свои постановления №224 и №225. В частности, обновило весь перечень лекарств и СИЗ, применяемых для борьбы с коронавирусом

«РБК-Україна» розповідає, що Кабінет міністрів України вніс зміни та затвердив новий перелік товарів для боротьби з коронавірусом. Мова йде про лікарські засоби, медичні вироби та медичне обладнання.

Відповідну постанову уряд прийняв на сьогоднішньому засіданні.

До засобів індивідуального захисту входять: медична шапочка, медична маска, ізоляційний одноразовий халат, костюм біологічного захисту, медичні рукавички, захисний щиток, захисні окуляри, медичний фартух, бахіли, гумові чоботи, захисна навіпмаска щодо.

До лікарських засобів внесли: Benzylpenicillin, Acetylcystein, Benzylpenicillin.

Нагадаємо, у МОЗ раніше заявили, що в Україні після отримання вакцини від коронавірусу розпочнеться перший етап вакцинації. У Міністерстві охорони здоров'я запевнили, що доступ до вакцин буде у всіх.

Зазначимо, аналітики The Ecomonist прогнозують, що Україна зможе отримати широкий доступ до вакцини від коронавірусу не раніше 2023 року.

Раніше вчені заявивли, що препарат «Плітідепсін», який раніше випробовувався для боротьби з раком, опинився у 27,5 разів більш ефективним проти коронавірусу, ніж препарат «Ремдесивир».

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Налогообложение / НДС
Теги:
Лекарственные средства , Таможня , НДС , Медицина , COVID-19

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме