• Посилання скопійовано

Який термін подання заяви за ф. № 1-ПДВ платником ЄП у разі добровільної зміни ставки ЄП?

Реєстраційна заява подається не пізніше ніж за 10 к.дн. до початку календарного місяця, в якому застосовуватиметься ставка єдиного податку, що передбачає сплату ПДВ

Який термін подання заяви за ф. № 1-ПДВ платником ЄП у разі добровільної зміни ставки ЄП?

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що відповідно до п. 183.4 ПКУ у разі зміни ставки єдиного податку відповідно до пп. «б» пп. 4 п. 293.8 ПКУ реєстраційна заява подається не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку календарного місяця, в якому застосовуватиметься ставка єдиного податку, що передбачає сплату ПДВ.

Джерело: ДПС у Харківській області

Рубрика: Спрощена система/Фізособи — підприємці на єдиному податку

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Фізособи — підприємці на єдиному податку»