• Посилання скопійовано

Хто з фізосіб-«єдинників» не веде облік товарних запасів?

Зокрема, ведення обліку товарних запасів або якогось іншого додаткового обліку з 01.01.2022 для фізичних осіб - підприємців - платників єдиного податку І групи не передбачається

Хто з фізосіб-«єдинників» не веде облік товарних запасів?

ДПС у Луганській області розповідає, що підприємці - платники єдиного податку ІІ - IV груп, які не зареєстровані платниками ПДВ та не здійснюють реалізацію технічно-складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення, реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, облік товарних запасів не ведуть.

Також ведення обліку товарних запасів або якогось іншого додаткового обліку з 01.01.2022 для фізичних осіб - підприємців - платників єдиного податку І групи не передбачається.

Джерело: ДПС у Луганській області

Рубрика: Спрощена система/ФОП на єдиному податку

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ФОП на єдиному податку»