• Посилання скопійовано

В які строки потрібно подати заяву для відмови від ЄП з ІV кварталу?

Податківці нагадали, що заяву про відмову від спрощеної системи оподаткування з ІV кварталу 2023 року слід подати не пізніше 20 вересня 2023 року

В які строки потрібно подати заяву для відмови від ЄП з ІV кварталу?

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що 20 вересня 2023 року є останнім днем подання платником єдиного податку заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування з 01 жовтня 2023 року (пп. 298.2.1 ПКУ).

Звертаємо увагу, що надіслати Заяву фізична особа – підприємець може у меню «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету.

Обравши рік та місяць, в якому створюється Заява, з переліку запропонованих електронних форм слід обрати Заяву за формою F0102003. За замовчуванням встановлюється орган ДПС за місцем основної реєстрації платника податків.

У формі Заяви слід заповнити всі відповідні поля електронного документа, після чого підписати та надіслати. Звертаємо увагу, що реєстраційні дані платника податків заповнюються автоматично.

Водночас повідомляємо, що вкладка «Вхідні документи» меню «Вхідні/вихідні документи» надає доступ до квитанції №2 щодо приймання та обробки Заяви, надісланої користувачу Електронного кабінету.

Джерело: ДПС у Київській області

Рубрика: Спрощена система/ФОП на єдиному податку

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ФОП на єдиному податку»