• Посилання скопійовано

21 грудня – останній день для відмови від перебування на ЄП

21 грудня 2023 року – останній день подання ФОПом – платником єдиного податку заяви про відмову від спрощеної системи з I кварталу 2024 року

21 грудня – останній день  для відмови від перебування на ЄП

ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що відповідно до пп. 298.2.1 ПКУ для відмови від спрощеної системи оподаткування суб'єкт господарювання не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) подає до контролюючого органу заяву.

Отже, 21 грудня 2023 року – останній день подання ФОПом – платником єдиного податку заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування (далі – Заява) з I кварталу 2024 року.

Звертаємо увагу, що ФОП може надіслати Заяву за допомогою меню «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету.

Джерело: ДПС у Дніпропетровській області

Рубрика: Спрощена система/ФОП на єдиному податку

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ФОП на єдиному податку»