Головна Усі новини Суспільство і життя Суспільство, події

Київ може повернутися до жорсткого карантину у разі різкого сплеску COVID-19

Кличко попередив про можливість введення жорсткого карантину у столиці в разі різкого сплеску коронавірусу

Київська влада попередила про можливість введення жорсткого карантину у столиці в разі різкого сплеску коронавірусу. За минулу добу в Києві підтвердили 180 нових захворювань COVID-19.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко. Зазначає РБК-Укаїна.

Він закликав громадян серйозно ставитися до загрози захворювання коронавірусом.

"Якщо буде різкий сплеск захворювання, доведеться знову повертатися до суворих обмежень. І сьогодні від кожного з нас залежить, чи відбудеться це чи ні. Від того, наскільки ми дотримуємося елементарних правил, наскільки уважні до свого здоров'я", - повідомив Кличко.

Нагадаємо, в Україні вже другу добу поспіль фіксують антирекорди за кількістю нових випадків коронавіруса, за 5 серпня підтвердили захворювання у 1318 осіб.

Раніше РБК-Україна писало, що з понеділка можуть посилити карантин у чотирьох областях, які зараз перебувають в "зеленій" зоні.

Також повідомлялося, що за станом на 5 серпня до ослаблення карантину в Україні не готові 12 регіонів, серед яких і Київ - у столиці перевищено показник динаміки захворюваності.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Україна
Рубрика:
Суспільство і життя / Суспільство, події
Теги:
Суспільство , COVID-19

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Усі новини про COVID-19 для бухгалтера і кадровика

Читати

Коментарі: 7

Новини по темі

Консультації по темі