• Посилання скопійовано

Затверджено новий Порядок організації та ведення військового обліку призовників

За прийнятим рішенням КМУ удосконалено окремі питання взаємодії територіальних центрів комплектування з роботодавцями у питаннях організації та ведення військового обліку. Але деталі будуть відомі після появи тексту Постанови

Затверджено новий Порядок організації та ведення військового обліку призовників

30 грудня Уряд на своєму останньому засіданні в цьому році вирішив затвердити новий Порядок організації та ведення військового обліку призовників, військово-зобов’язаних та резервістів. Про це повідомив Тарас Мельничук у своєму Телеграм-каналі. 

Порядком, серед іншого, передбачено здійснення ведення військового обліку призовників, військовозобовʼязаних та резервістів державними органами, підприємствами, установами та організаціями за списками персонального обліку відповідно до пропозицій Національного агентства з питань державної служби України та Державної служби статистики України. Удосконалено окремі питання взаємодії територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки з органами державної влади, підприємствами, установами, організаціями у питаннях організації та ведення військового обліку.

2 січня на сайті КМУ оприлюднено текст постанови від 30.12.2022 р. №1487. З нею можна ознайомитися за посиланням. Поки офіційно не опубліковано. Тож новий порядок ще не діє.

***

Читайте також: Що зміниться у військовому обліку на підприємствах: аналіз нового Порядку

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Суспільство і життя/Суспільство, події

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Суспільство, події»