• Посилання скопійовано

Для військових облігацій створено окремий сайт

Мінфін запускає новий вебсайт з інформацією про військові облігації. Залучені з продажу військових облігацій кошти будуть направлені на фінансування потреб Збройних сил України та підтримку економіки країни у воєнний час

Для військових облігацій створено окремий сайт

Міністерство фінансів України запускає новий веб-сайт з інформацією про військові облігації. 

Громадяни України, представники бізнесу та іноземні інвестори можуть зробити свій внесок у пришвидшення перемоги України у цій кривавій війні країни-агресора. Купівля державних військових облігацій – це інвестиція у поразку росії, її неминучий крах та розпад.

Залучені з продажу військових облігацій кошти будуть направлені на фінансування потреб Збройних сил України та підтримку економіки країни у воєнний час. Тим самим інвестори забезпечують українську армію найнеобхіднішим: зброєю, набоями, технікою, харчуванням та медикаментами, а також підтримують життєдіяльність економіки: роботу підприємств, виплату зарплат, пенсій, соціальних виплат.

«Сьогодні військові облігації – це не тільки інвестиційний інструмент, а й наша з вами зброя. Зброя, як на військовому, так і на фінансовому фронті. Інвестуйте у військові облігації – наближайте перемогу над окупантами», – зазначив Міністр фінансів України Сергій Марченко.

Для придбання військових облігацій звертайтеся до банків-первинних дилерів та ліцензованих брокерів. Вартість однієї облігації: 1000 грн / 1000 дол США / 1000 євро. 

«Військові облігації – це безцінна інвестиція, яка повернеться миром, добром та відсотками. Це – інвестиція у перемогу. І країні ця підтримка теж наразі необхідна. Придбати військові облігації можна навіть онлайн. Тож, разом до перемоги», – Міністр оборони України Олексій Резніков.

«З вірою у Збройні Сили допомогаємо справами. Військові облігації – це можливість допомогти протистояти ворогу та вже сьогодні інвестувати у сильну Україну в майбутньому», – Святослав Вакарчук.

Підтримайте Збройні сили України та державу інвестиціями. Військові облігації – це твій внесок у поразку Росії!

***

Джерело: Міністерство фінансів України

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»