• Посилання скопійовано

Скільки часу займатиме бронювання працівників через Дію: відповідь від Мінцифри

За словами заступника директора Директорату розвитку електронних послуг Мінцифри, всі процеси відбуватимуться протягом години. Як тільки керівник підприємства подасть працівника на бронювання, будуть проведені всі необхідні перевірки

Скільки часу займатиме бронювання працівників через Дію: відповідь від Мінцифри

Процес бронювання від мобілізації за допомогою «Дії» займатиме приблизно одну годину.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на заяву заступника директора Директорату розвитку електронних послуг Мінцифри Валерії Ткач в ефірі телемарафону.

«Всі процеси відбуватимуться протягом години. Як тільки керівник підприємства подасть працівника на бронювання, будуть проведені всі необхідні перевірки. Керівник отримає інформацію щодо кожного працівника: заброньований він чи ні», – розповіла Ткач.

За її словами, інформацію про бронювання працівник зможе побачити у додатку «Резерв+» у військово-обліковому документі. Також буде можливість роздрукувати паперовий документ.

Забронювати зможуть працівників підприємств, які визнані критично важливими для функціонування економіки України або забезпечують потреби Сил оборони. Отримати «бронь» можна, якщо:

  • працівник працює у зазначених категоріях компаній;
  • є у переліку реєстру військовозобов'язаних;
  • має трудові відносини, що підтверджують, що особа справді працевлаштована на підприємстві.

 ***

Читайте також: Бронювання військовозобовʼязаних працівників через Дію: Уряд ухвалив Постанову

Джерело: РБК-Україна

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»