• Посилання скопійовано

Бізнес закликає владу створити чіткий механізм економічного бронювання

Бізнес виступає на підтримку ініціативи створення чіткого механізму економічного бронювання, який дозволить ширшому колу підприємств бронювати своїх працівників

Бізнес закликає владу створити чіткий механізм економічного бронювання

Спілка Diia.City United, Спілка українських підприємців – СУП, Федерація роботодавців України, Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI CEO Club Ukraine виступають за підтримку механізму «економічного бронювання», що дозволить бронювати працівників ширшому колу підприємств, які повинні продовжувати функціонувати під час війни. Стабільна робота бізнесу – це робочі місця та сплата податків в бюджет країни, що є єдиним джерелом фінансування Збройних сил України. 

Важливо зазначити, що бізнес-спільноти наполягають на тому, що «економічне бронювання» має стати додатковим інструментом для чинної системи бронювання для критично важливих підприємств. Скасування вже діючої системи на користь нової може зупинити ключові процеси в критичних секторах і негативно вплинути на економіку країни.

Бізнес-спільноти також закликають Верховна Рада України та Кабінет Міністрів України та Офіс Президента України дотримуватися принципу передбачуваності: правила бронювання мають бути чіткими, зрозумілими та стабільними. Часті зміни кожні три місяці створюють невизначеність для бізнесу, впливаючи на стабільність бізнес-процесів на критичних виробництвах та сервісах. 

Бізнес-спілки очікують позитивного рішення від уряду та  ВРУ щодо економічного бронювання, виключно як додаткового механізму взаємодії бізнесу та держави для захисту економіки. Такий підхід допоможе забезпечити безперебійну роботу підприємств, своєчасне виконання замовлень, уникнути закриття та масових звільнень, виконання інших завдань, які покликані забезпечити та наростити експортну потужність нашої держави у цей важкий час, розбудувати інші елементи бізнесової діяльності, що гарантуватиме вагомий внесок бізнесу у забезпеченні потреб ЗСУ.

***

Читайте також:

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»