• Посилання скопійовано

Роботодавці назвали затребувані професії

До рейтингу найбільш потрібних серед роботодавців в Україні потрапили в основному робітничі професії. Цей перелік стане дорожньою картою роботи Держслужби зайнятості щодо напрямів навчання безробітних та учасників бойових дій

Роботодавці назвали затребувані професії

До рейтингу найбільш потрібних серед роботодавців в Україні потрапили в основному робітничі професії. Розповідає Економічна правда.

Про це свідчать результати дослідження ринку праці, проведеного спільно швейцарською організацією Helvetas Swiss Intercooperation, Державною службою зайнятості та Федерацією роботодавців України.

Рейтинг найбільш затребуваних професій:

  • тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва,
  • слюсар-ремонтник,
  • електрогазозварник,
  • електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування,
  • сестра медична (брат медичний),
  • слюсар з ремонту рухомого складу,
  • водій автотранспортних засобів,
  • швачка.

Автори дослідження наголошують, що цей перелік стане дорожньою картою роботи Держслужби зайнятості щодо напрямів навчання безробітних та учасників бойових дій.

У повідомленні також йдеться, що майже 35% роботодавців планують підвищення рівня оплати праці у 2025 році, однак значна частина претендентів має нереалістичні фінансові очікування, що створює розрив між попитом і пропозицією на ринку праці.

Нагадаємо:

Середня зарплата в Україні серед пропозицій роботи у квітні сягнула 24,5 тис. грн, що більше березневого показника на 500 грн та показника лютого на 1000 грн.

В Україні у квітні в 56% вакансій роботодавці очікували від шукачів досвід роботи. Відповідно, 44% пропозицій підходять і для новачків.

Джерело: Економічна правда

Рубрика: Суспільство і життя/Економіка

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Економіка»