Головна Усі новини Суспільство і життя Політика

В Україні з'явиться Міністерство цифрової трансформації

Кабмін затвердив положення про Міністерство цифрової трансформації

У середу, 18 вересня, Уряд затвердив постанову про функції, повноваження і сфері компетенції Міністерства цифровий трансформації. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Кабінету міністрів.

Згідно з положенням, нове міністерство буде відповідати за реалізацію державної політики у сфері цифровізації, відкритих даних, національних електронних інформаційних ресурсів, впровадження електронних послуг, електронних довірчих послуг тощо. Також Мінцифри займатиметься розвитком цифрових навичок громадян.

«Міністерство цифрової трансформації стає центральним засвідчувальним органом у сфері електронних довірчих послуг. Також до компетенції Міністерства відтепер належить розвиток широкосмугового доступу в інтернет, телекомунікаційних мереж та ІТ-індустрії», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Кабмін пообіцяв представити свою програму дій до 28 вересня. Зазначалося, що в програмі будуть закладені основні показники тарифів.

Раніше Кабмін назначив 8 нових заступників міністрів, а також звільнив старих заступників міністрів. Також уряд узгодив кандидатуру на посаду голови Фонду держмайна.

Джерело
РБК-Україна
Рубрика:
Суспільство і життя / Політика
Теги:
Електронний документ , Суспільство

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі