ДПС у Київській області розповідає, що за загальним визначенням, фіскальний звіт – це документ встановленої форми, створений у паперовій та/або електронній формі (електронний фіскальний звіт) реєстратором розрахункових операцій або програмним реєстратором розрахункових операцій, що застосовується для реєстрації операцій з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі, який містить дані про виконані операції з початку робочої зміни касира.
Денний звіт – це документ встановленої форми, створений у паперовій та/або електронній формі реєстратором розрахункових операцій або програмним реєстратором розрахункових операцій, що містить інформацію про денні підсумкирозрахункових операцій, проведених з його застосуванням.
Закон від 20.09.2019 р. №128-ІХ вводить можливість застосування програмних РРО, які передбачають складання саме електронних документів, тому, слід навести ще одне визначення.
Електронний фіскальний звіт – це:
- документ, створений реєстратором розрахункових операцій, який переведено у фіскальний режим роботи, що містить дані фіскального звіту, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов’язкові реквізити фіскального звіту за встановленою формою;
- документ, створений програмним реєстратором розрахункових операцій, що містить дані фіскального звіту, зареєстрований фіскальним сервером контролюючого органу, інформація вякому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов’язкові реквізити фіскального звіту за встановленою формою.
Електронний фіскальний звіт може створити і апаратний РРО, але якщо його створить програмний РРО, то такий документ обов’язково зареєструється ДПС на фіскальному сервері.
Аналітику щодо нових правил застосування РРО дивіться тут >>>
***
Ще більше новини щодо нових правил з РРО:
- Увага! Закони щодо нових правил з РРО та кешбеку підписані Президентом
- Нові правила роботи з РРО: відповіді від Мінфіну
- Нові закони про застосування РРО: штрафів у 250% не буде!
- Ухвалені закони про РРО та кешбек не зачіпають спрощену систему, – С. Верланов
- Правда та міфи про касові апарати для бізнесу, – інформація від Верланова
- Міфом є те, що усіх підприємців зобов’яжуть купити РРО, – Верланов
- Кого торкнеться обов'язковість застосування РРО за прийнятим законом? Позиція Верланова
- Верланов передумав: перерахування коштів за товар чи послугу через банківські рахунки не потребує РРО
- Нові правила роботи з РРО: аналіз від Гетманцева
- ДПС прискорює діджиталізацію сервісів, аби підвищити рівень добровільної сплати податків, – Верланов
- Які види РРО можна буде використовувати з 2020 року?
- Як з 11 грудня 2019 року зберігати електронні Z-звіти: роз'яснення від ДПС