• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

29 січня – останній день сплати юрособами авансових внесків з майнових податків за IV квартал

Вилучено з «Моїх новин»

29 січня 2024 року - останній день сплати юридичними особами авансового внеску за ІV квартал 2023 року з податку на нерухомість та транспортного податку

29 січня – останній день сплати юрособами авансових внесків з майнових податків за IV квартал

Східне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків нагадує, що 29 січня 2024 року - останній день сплати юридичними особами:

  • авансового внеску за ІV квартал 2023 року податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (пп. 266.10.1 ПКУ);
  • авансового внеску за ІV квартал 2023 року транспортного податку (пп. 267.8.1 ПКУ);
  • єдиного внеску, нарахованого за грудень 2023 року, гірничими підприємствами за найманих працівників (абз. перший ч. 8 ст. 9 Закону України №2464).

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ДПС по роботі з великими платниками податків

Рубрика: Оподаткування/Загальні положення

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Загальні положення»