• Посилання скопійовано

Як заповнювати платіжку для сплати пені через несвоєчасне перерахування ВЗ?

У разі сплати пені за порушення термінів сплати грошового зобов’язання платник заповнює код виду сплати «101» – «Сплата суми податків, зборів, платежів, єдиного внеску»

Як заповнювати платіжку для сплати пені через несвоєчасне перерахування ВЗ?

ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжних інструкцій під час сплати податків, зборів, платежів та єдиного внеску врегульовано наказом Мінфіну від 22.03.2023 №148 зі змінами (далі – Порядок) із наведенням прикладів.

У реквізиті «Призначення платежу» платіжної інструкції заповнюються такі поля:

  • «Код виду сплати»;
  • «Додаткова інформація запису».

Перелік кодів видів сплати, які використовуються платниками, визначено у додатку 1 до Порядку.

У разі сплати пені за порушення термінів сплати грошового зобов’язання платник заповнює код виду сплати «101» – «Сплата суми податків, зборів, платежів, єдиного внеску».

У полі «Додаткова інформація запису» платник заповнює інформацію щодо переказу коштів у довільній формі.

Актуальні реквізити рахунків для сплати податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску розміщені на головній сторінці вебпорталу ДПС за посиланням.

Джерело: ДПС у Дніпропетровській області

Рубрика: Оподаткування/Загальні положення

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Загальні положення»