Головна Усі новини Оподаткування Інші податки

За яких умов суб'єкти космічної сфери звільняються від плати за землю?

На сьогодні пільгу мають тільки суб'єкти, включені до Переліку №1248

ДФС повідомляє, що відповідно до п. 1 підрозділу 6 розділу XX «Перехідні положення» ПКУ суб’єкти космічної діяльності протягом дії ратифікованих Верховною Радою України міжнародних договорів (угод) України з питань космічної діяльності щодо створення космічної техніки, які отримали ліцензію на право її здійснення та беруть участь у реалізації таких договорів (угод), звільняються від сплати земельного податку до 1 січня 2023 року. Перелік вищезазначених суб’єктів космічної діяльності затверджується Кабінетом Міністрів України.

Так, перелік затверджено постановою КМУ №1248.

У подальшому, з метою приведення у відповідність із нормами Кодексу, постановою КМУ №111 внесено відповідні зміни та продовжено термін дії Постанови №1248 до 1 січня 2023 року.

Зокрема, п. 1 Постанови №1248 (у редакції із змінами, внесеними Постановою №111) було затверджено перелік суб'єктів космічної діяльності, які звільняються від сплати земельного податку за земельні ділянки виробничого призначення до 1 січня 2023 року, згідно з додатком.

Дане роз'яснення надано відповідно до листа Мінфіну від 03.05.2019 р. №11230-08-63/12021.

 

Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Оподаткування / Інші податки
Теги:
Плата за землю , Пільги , Земля

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?