Головна Усі новини Оподаткування ПДФО

Як оподатковувати подарунки ПДФО та військовим збором у 2019 році? - нагадування від ДПС

Якщо в 2019 році вартість подарунка не перевищує 1043,25 грн., то його вартість не є об'єктом оподаткування ПДФО та військовим збором

ДПС у Запорізькій області нагадує, що з метою оподаткування ПДФО не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу вартість дарунків (а також призів переможцям та призерам спортивних змагань) - у частині, що не перевищує 25% однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на місяць), встановленої на 1 січня звітного податкового року, за винятком грошових виплат у будь-якій сумі.

Отже, якщо в 2019 році вартість подарунка, який надається суб’єктом господарювання фізособі, не перевищує 1043,25 грн (4173 грн х 25%), то його вартість не є об'єктом оподаткування ПДФО та військовим збором.

Якщо вартість подарунка у 2019 році перевищує 1043,25 грн, то сума такого перевищення оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18%, та військовим збором за ставкою 1,5%.

Сума доходу у вигляді дарунків, у податковому розрахунку за формою №1ДФ відображається за ознакою доходу «160».

Зазначена норма передбачена пп. 165.1.39 ПКУ.

***

Читайте також:
Джерело
ДПС у Запорізькій області
Рубрика:
Оподаткування / ПДФО
Теги:
ПДФО , Військовий збір , ДПСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Сюди! Тут -20%
на передплату
Закрити +