• Посилання скопійовано

Податкова накладна має бути складена державною мовою

Номенклатура у податковій накладній зазначена російською мовою. Чи маємо право на податковий кредит?

У зв’язку зі змінами порядку заповнення податкової накладної, встановленого Наказом Міністерства фінансів України від 01.11.2011 р. №1379 «Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної» (далі — Порядок №1379) платник при виписуванні податкової накладної повинен заповнювати її державною мовою. Це передбачено пунктом 2 Порядку №1379. При цьому у разі неможливості перекладу з іноземної мови торгової марки або найменування товару державною мовою і з метою збереження ідентифікації такого товару у податковій накладній у графі 3 «Номенклатура товарів/послуг продавця» допускається зазначати назву торгової марки у вигляді абревіатури номенклатури товару без перекладу його державною мовою.

Порушенням порядку заповнення податкової накладної вважатиметься насамперед відсутність у податковій накладній хоча б одного реквізиту, що є обов’язковим реквізитом податкової накладної (перераховані у підпунктах «а» ? «и» пункту 201.1 статті 201 розділу V Податкового кодексу України), а також невідповідність показників, зазначених у податковій накладній, до умов постачання (ціна, вартість, номенклатура, кількість товару тощо). Некоректний переклад слова не є підставою для вилучення податкової накладної зі складу податкового кредиту.

 

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»