Відповідно до п. 201.10 ст. 201 ПКУ реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних (далі — Реєстр) здійснюється не пізніше п’ятнадцяти календарних днів, наступних за датою їх складання.
Згідно з п. 2 Порядку №1246 внесення відомостей, що містяться у податковій накладній та/або у розрахунку коригування, до Реєстру здійснюється шляхом подання протягом операційного дня зазначених документів в електронній формі до податкової служби з використанням електронного цифрового підпису та внесення відповідних відомостей до Реєстру.
Операційний день триває з 00.00 до 23.00.
Враховуючи зазначене, реєстрацію податкових накладних у Реєстрі має здійснювати платник ПДВ не пізніше п’ятнадцяти календарних днів, наступних за датою їх складання. Строк реєстрації податкових накладних у Реєстрі, якщо п’ятнадцятий день, наступний за днем їх виписування, припадає на святковий або вихідний день, не переноситься.
Строк реєстрації ПН в Єдиному реєстрі не переноситься
Чи має право платник ПДВ зареєструвати податкову накладну в Єдиному реєстрі податкових накладних пізніше п’ятнадцятого календарного дня, наступного за днем її виписування, якщо п’ятнадцятий день припадає на святковий або вихідний день?
Джерело: Вісник. Офіційно про податки
Рубрика: Оподаткування/ПДВ
Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.
Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.
на мiсяць безкоштовно!Спробувати