Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

В які строки подавати заяву за ф. №1-ПДВ «єдиннику» у разі зміни ставки 5% на 3%?

Заяву за ф. №1-ПДВ потрібно подати не пізніше ніж за 15 к.дн. до початку кварталу застосування ставки єдиного податку – 3%

ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що у разі зміни ставки єдиного податку з 5% на 3% відповідно до пп. «б» пп. 4 п. 293.8  ПКУ реєстраційна заява за формою №1-ПДВ, затвердженою наказом Мінфіну від 14.11.2014 р. №1130 із змінами, подається не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку календарного кварталу, в якому буде застосовуватися ставка єдиного податку, що передбачає сплату податку на додану вартість.

Норми встановлені абз. 2 п. 183.4 ПКУ.

***

Читайте також:

Джерело
ДФС у Дніпропетровській області
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
Єдиний податок , ПДВ , Реєстрація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?