Важливі теми
  • Посилання скопійовано

Чи можна уточнити інформацію поданої таблиці даних?

Платник ПДВ може уточнити інформацію про види діяльності в таблиці даних платника, яку подав до органу контролю

Чи можна уточнити інформацію поданої таблиці даних?

ДПС у Львівській області відповідає, що для цього потрібно подати до ДПС нову таблицю даних платника ПДВ і зазначити в ній відповідні види діяльності, коди товарів згідно з УКТ ЗЕД та коди послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (ДКПП).

Таблицю подають за формою додатка 5 до Порядку №1165.

У Таблиці зазначають:

  • види економічної діяльності відповідно до КВЕД;
  • коди товарів згідно з УКТ ЗЕД, які платник податку постачає, отримує або ввозить на митну територію України;
  • коди послуг згідно з ДКПП, які платник податку постачає, отримує або ввозить раїни на митну територію України (п. 13 Порядку № 1165).

До Таблиці додають пояснення, в якому зазначають вид діяльності, з посиланням на податкову та іншу звітність платника податку (п. 14 Порядку №1165).

Джерело: ДПС у Львівській області

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»