• Посилання скопійовано

Який код пільги вказується в РК до ПН?

У розрахунку коригування до податкової накладної зазначається код пільги згідно з Довідниками податкових пільг, які затверджені ДПС станом на дату складання розрахунку коригування

Який код пільги вказується в РК до ПН?

Головне  управління  ДПС  у  м. Києві  звертає  увагу,  що відповідно до п. 192.1 ПКУ, якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов'язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню на підставі розрахунку коригування до податкової накладної, складеному в порядку, встановленому для податкових накладних, та зареєстрованому в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Відповідно до Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну від 31.12.2015 р. №1307 у графі 9 розділу Б податкової накладної зазначається код відповідної пільги з ПДВ згідно з Довідниками податкових пільг (Довідник податкових пільг, що є втратами доходів бюджету, або Довідник інших податкових пільг), які затверджені ДПС станом на дату складання податкової накладної.

Отже, у розрахунку коригування до податкової накладної зазначається код пільги згідно з Довідниками податкових пільг, які затверджені ДПС станом на дату складання розрахунку коригування.

Довідники податкових пільг розміщено на вебпорталі ДПС https://tax.gov.ua в рубриці Головна/Довідники, Реєстри, Переліки/Довідники/Довідники пільг за посиланням.

Джерело: ДПС у м. Києві

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»