ДПС у Запорізькій області розповідає, що у разі якщо на дату повернення товару закінчилась дія податкової пільги, то у розрахунку коригування до податкової накладної зазначається код пільги, який було зазначено у податковій накладній.
Порядок заповнення податкової накладної затверджено наказом Мінфіну від 31.12.2015 №1307, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 26.01.2016 №137/28267.
Відповідно до п. 16 Порядку №1307 код пільги з ПДВ зазначається у графі 9 податкової накладної, яка заповнюється у разі здійснення операцій з постачання товарів/послуг, звільнених від оподаткування ПДВ.
Код відповідної пільги з ПДВ зазначається згідно з Довідниками податкових пільг (Довідник податкових пільг, що є втратами доходів бюджету, або Довідник інших податкових пільг), які затверджені ДПС, станом на дату складання податкової накладної.
Згідно з п. 21 Порядку №1307 у разі здійснення коригування сум податкових зобов’язань, а також у разі виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, не пов’язаних зі зміною суми компенсації вартості товарів/послуг, відповідно до ст. 192 ПКУ постачальник (продавець) товарів/послуг складає розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної за формою згідно з додатком 2 до податкової накладної.
Порядок складання розрахунку коригування та його реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних аналогічний порядку, передбаченому для податкових накладних, крім випадків, передбачених Порядком №1307.
***
Читайте також: Як у раніше складеній ПН виправити помилку у коді пільги?