• Посилання скопійовано

Працівник-підприємець: чи застосовувати податкову соціальну пільгу до його зарплати?

Податківці зауважуть, що немає жодних обмежень щодо застосування податкової соцпільги до зарплати осіб, які поєднують роботу на умовах трудового договору з власною підприємницькою діяльністю

Працівник-підприємець: чи застосовувати податкову соціальну пільгу до його зарплати?

ДФС у Харківській області повідомляє, що у пп. 169.2.3 ПКУ окреслено чіткий перелік випадків, за яких не застосовують податкову соціальну пільгу (далі – ПСП). Так, її не буде, зокрема, щодо доходу самозайнятої особи від провадження підприємницької діяльності, а також іншої незалежної професійної діяльності.

Водночас жодних обмежень щодо можливості застосовувати ПСП до зарплати осіб, які поєднують роботу на умовах трудового договору з власною підприємницькою діяльністю, не має.

Отже, роботодавець має право застосовувати ПСП до заробітку працівника, який має статус фізичної особи-підприємця та отримує доходи від підприємницької діяльності. Головне, щоб така особа надала відповідний комплект документів на застосування ПСП, а розмір доходу не перевищував максимальної суми, яка дає право на зазначену пільгу.

Читайте також "ЄСВ із зарплати працівника, який зареєстрований підприємцем ">>>

Джерело: ДФС у Харківській області

Рубрика: Оподаткування/ПДФО

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДФО»