• Посилання скопійовано

Держслужбовцям хочуть скасувати підвищення зарплат вдвічі в 2015 році

Також при виході на пенсію держслужбовцям не варто розраховувати на виплату десяти окладів

Держслужбовцям хочуть скасувати підвищення зарплат вдвічі в 2015 році

Міністерство фінансів України пропонує скасувати норму про підвищення заробітних плат державним службовцям більш ніж в два рази в 2015 році.

Така пропозиція міститься в рекомендаціях Мінфіну щодо змін до законодавства з метою оптимізації витрат держбюджету.

За підрахунками відомства, скасування цієї норми дозволить заощадити бюджету 28,2 млрд. грн.

Крім того, Мінфін пропонує скасувати відновлення з 1 січня 2015 року виплат держслужбовцям 10 посадових окладів при виході на пенсію. Потенційна економія від скасування цієї норми складе 48,5 млн. грн.

Також кількість працівників органів місцевого самоврядування пропонується встановити залежно від чисельності населення відповідної адміністративно-територіальної одиниці (потенційна економія - 628,8 млн грн).

Дивіться повний текст рекомендацій Мінфіну щодо скорочення витрат держбюджету, викладений на 120 сторінках.

В липні 2014 року міністр юстиції Павло Петренко заявляв, що в найближчі півроку зарплати держслужбовців, навпаки, зростуть. "Ситуація, яка зараз склалася з оплатою праці держслужбовців і з мотивацією їхньої роботи, є неадекватною. Ненормально, коли відповідні службовці, які надають адміністративні послуги, отримують зарплати в розмірі 1200-1500 гривень. Тоді виникає побутова корупція і величезний дефіцит професійних кадрів, які готові працювати в цій сфері чесно", - зазначив Петренко.

Джерело: Дзеркало тижня

Рубрика: Праця та соціальний захист/Оплата праці

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Оплата праці»