Оновлені форми витягу з ЄРПН та запиту на його отримання – у новій версії «Єдиного вікна»
Вилучено з «Моїх новин»
ДФСУ оновила «Єдине вікно подання електронної звітності» (станом на 20.03.2019 р.)
25.03.20191 9491
Посилання скопійовано
Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.
Податківці оприлюднили доповнення до спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності» до версії 1.27.6.0 станом на 20.03.2019 р.
Даний комплект програмного забезпечення включає в себе зміни та доповнення з 27.12.2018 року по 20.03.2019 року включно та встановлюється тільки на релізи Системи версії 1.27.*
При цьому всі персональні довідники та налаштування користувача залишаються незмінними.
***
Перелік змін та доповнень (версія 1.27.6.0) (станом на 20.03.2019)
Додано нові версії документів:
З метою удосконалення існуючих електронних сервісів для платників податків додано наступні форми:
F/J1300106 - Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних;
F/J1400106 - Витяг з Єдиного реєстру податкових накладних.
Схеми даних (XSD):
common_types.xsd – «Загальні типи даних» - надано можливість подання запиту на отримання публічної інформації (F/J 1314002) до органів ДФС з кодами 3070, 9191, 9393, 9494.
Увага!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook
Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!
заступник керівника електронних сервісів редакції «Дебет-Кредит», авторка та редакторка новин і тематичних розсилок
Закінчила Українську академію друкарства (Львів) за спеціальністю «Видавнича справа і редагування». Має понад 20 років досвіду в журналістиці та медіа, спеціалізується на створенні, редагуванні та розвитку цифрового контенту.
Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.
Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.
За даними ДПС, 17 та 20 липня є граничними термінами сплати авансових платежів з військового збору для ФОП. Але ті, хто поки що не має можливості сплатити податки та підтвердили це, зможуть сплатити після закінчення війни
Скасувати заблокований сертифікат ключа за електронним запитом неможливо, попереджає ДПС. Для скасування КЕП та отримання нового потрібно особисто подати заяву. Якщо цього не зробити, за 30 днів сертифікат скасується автоматично
Пропонується зменшити адміннавантаження при нотифікації (наданні) інформації про косметичну продукцію, зокрема шляхом впровадження механізму автообміну е-даними про косметичну продукцію через програмне забезпечення
ДПС прописує архітектурні правила для відображення даних, що вже є у розпорядженні ДПС, інтеграції покрокових підказок та виведення повідомлень про помилки у зрозумілому для користувача форматі. Це станеь основою для формування технічних вимог до розробки
ДПСУ оновила програму «Єдине вікно» до версії 1.34.6.0 станом на 25.06.2026. Додано нову форму F/J1391105 Повідомлення про надання інформації щодо КЕП, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, на виконання наказу Мінфіну №169
Підприємство має автомобіль із залишковою вартістю 1 400 000 грн, який після ДТП визнано таким, що не підлягає економічно доцільному ремонту. Страхова визначила відшкодування 2 995 000,00 грн, при цьому пошкоджений автомобіль продано фізособі через аукціон за 1 600 000,00 грн. Підприємство отримує 1 395 000,00 грн страхове відшкодування від страхової компанії та 1 600 000,00 грн від покупця. Які ПДВ-наслідки таких операцій?
Підприємство щомісяця нараховує мобілізованому працівнику дохід у розмірі посадового окладу. Чи потрібно проводити індексацію цього доходу відповідно до вимог законодавства?
Фізособа орендує земельну ділянку комунальної власності, орендна плата складає 200 000 грн. В подальшому вказана земельна ділянка передається в суборенду юрсобі, розмір суборендної плати складає 220 000 грн. Чи можливо покласти на суборендаря сплачувати оренду плату на пряму територіальній громаді, а різницю у 20 000 грн – фізособі орендарю. Якщо так, яка сума за договором суборенди буде базою оподаткування ПДФО та ВЗ?
ФОП змінив місце реєстрації (прописки) з м. Києва до іншого населеного пункту, але продовжує орендувати приміщення та вести діяльність у Києві. Чи потрібно ставати на облік у податковому органі за новим місцем проживання?
Чи потрібно подавати Додаток 5 до Порядку №1487 при прийнятті на роботу військовозобов’язаного працівника? До якого ТЦК подавати документ, якщо місце реєстрації (знаходження) підприємства та працівника є різними?