• Посилання скопійовано

Валютний кредит: особливості обліку курсових різниць

Податківці роз'яснили, як відображати курсові різниці, отримані від перерахунку заборгованості за фінансовим кредитом в іноземній валюті

Валютний кредит: особливості обліку курсових різниць

ДФСУ у листі від 10.10.2014 р. № 6954/7/99-99-19-02-02-17 зазначила, що визначення курсових різниць від перерахунку операцій, виражених в іноземній валюті, заборгованості та іноземної валюти здійснюється відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку.

При цьому прибуток (позитивне значення курсових різниць) ураховується у складі доходів платника податку, а збиток (від'ємне значення курсових різниць) ураховується у складі витрат платника податку.

Тобто для цілей оподаткування податком на прибуток до складу доходів та витрат включаються доходи та витрати у вигляді позитивних чи від'ємних курсових різниць, отриманих від перерахунку заборгованості за фінансовим кредитом в іноземній валюті.

Автор: «Дебет-Кредит»

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Облік окремих операцій

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Облік окремих операцій»