Головна Усі новини Облік та звітність Інше

Мінфін роз'яснив, як визначаються критерій суттєвості

Поняття "суттєвість" вживається в Положенні з бухгалтерського обліку запасів бюджетних установ у разі визначення первісної вартості безоплатно отриманих запасів та в інших випадках

Мінфін зазначив, що питання суттєвості не визначено нормативно-правовими актами. Установою самостійно встановлюється суттєвість окремих господарських операцій та об'єктів обліку з урахуванням особливостей діяльності установи та необхідності виконання бюджетною установою своїх функцій та досягнення результатів, що розкривається в наказі про облікову політику.

Згідно з роз'ясненнями Міністерства фінансів, наданими листом від 29.07.2003 р. №04230-04108, суттєвість - це характеристики облікової інформації, які визначають її здатність впливати на рішення користувачів фінансової звітності.

Порогом суттєвості з метою відображення переоцінки або зменшення корисності об'єктів обліку може прийматися величина, що дорівнює 10-відсотковому відхиленню залишкової вартості об'єктів обліку від їх справедливої вартості (Лист Мінфіну від 28.03.2014 р. N 31-08420-07/23-639/1/1084).

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Інше
Теги:
Держпідприємства , Фінансова звітність , Облік

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?