У разі повернення раніше придбаної продукції, її обсяги відображаються з від’ємним значенням у тих самих графах (придбання, надходження або реалізації) звітів №1-ОА, №1-ОТ, №1-РА, №1-РТ, де такі обсяги вже відображались у попередніх звітах при проведенні первинної операції, тобто:
– зменшують відповідні обсяги придбання, надходження або реалізації за звітний період на обсяги повернення;
– відображаються зі знаком мінус у разі, якщо обсяги повернення перевищують обсяги придбання, надходження або реалізації у звітному періоді.
При цьому у графі «Примітка» до відповідного виду продукції зазначається обсяг та тип проведеної операції (наприклад: «повернуто реалізованих 0,123456 тис. дал, або повернуто отриманих 0,123456 млн. штук).
Повернення продукції відображається у звітах про обіг алкогольних напоїв та тютюнових виробів за той звітний період, у якому відбулось таке повернення. Якщо операції з придбання, надходження або реалізації продукції та її повернення відбулись в одному звітному періоді, обсяги за такими операціями у Звітах №1-ОА, №1-ОТ, №1-РА, №1-РТ не відображаються.
Вибуття, не пов’язане з реалізацією (втрати, розкрадання тощо) алкогольних напоїв та тютюнових виробів відображається у графі «Примітка» Звітів №1-ОА, №1-ОТ, №1-РА, №1-РТ із зазначенням обсягів такого вибуття та наданням відповідних пояснень.
Про подання та заповнення алкогольно-тютюнової звітності читайте також:
- Аналітика від Дт-Кт: алкогольно-тютюнова звітність;
- ДФС роз'яснила порядок подання та заповнення алкогольно-тютюнової звітності;
- Заповнюємо алкогольно-тютюнову звітність: запитання та відповіді від ДФСУ;
- Виправляємо помилки в алкогольно-тютюновій звітності: рекомендації ДФС;
Подання алкогольно-тютюнової звітності у разі відсутності/наявності кількох ліцензій (для передплатників).