• Посилання скопійовано

Інформація про вакансії (форма №3-ПН): як часто потрібно подавати?

Упродовж року посада може бути вільна декілька разів. При цьому роботодавець кожного разу повинен подавати інформацію про вакансію за формою №3-ПН

Інформація про вакансії (форма №3-ПН): як часто потрібно подавати?

Державна служба зайнятості у листі від 04.05.2016 р. №ДЦ-01-3218/0/616 наголошує, що роботодавці зобов'язані своєчасно та в повному обсязі подавати Державній службі зайнятості інформацію про попит на робочу силу (вакансії).

Така інформація наразі* подається роботодавцем за формою 3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)", затвердженою наказом Мінсоцполітики від 31.05.2013 р. №316.

Форма 3-ПН подається за наявності у роботодавця попиту на робочу силу (вакансії), в тому числі для людей з інвалідністю, не пізніше 10-ти робочих днів з дати відкриття вакансії.

Держслуба зайнятості зауважила, що упродовж року посада (робоче місце), в тому числі у разі звільнення працівника, може бути вільна декілька разів. При цьому роботодавець кожного разу повинен подавати інформацію про вільну посаду (робоче місце), зокрема Форму 3-ПН.

Підтвердження актуальності вакансій роботодавцем законодавством не передбачено.

Разом з тим, фахівці служби зайнятості при видачі зареєстрованим безробітним та шукачам роботи направлення на працевлаштування з'ясовують актуальність вакансії у роботодавця.

Державна служба зайнятості сприяє трудовій реабілітації та працевлаштуванню інвалідів з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) на вільні та новостворені або пристосовані для осіб з інвалідністю робочі місця, заявлені роботодавцями.

З цією метою державною службою зайнятості постійно ведеться облік осіб з інвалідністю, які звернулися за сприянням у працевлаштуванні, та облік робочих місць, на які, за інформацією роботодавців, можуть бути працевлаштовані громадяни цієї категорії.

____________

*Зауважимо, що уже є проект нової форми цього звіту. Про нього ми писали тут>> 

***

Новини на тему:

Для виконання нормативу працевлаштування інвалідів не достатньо подання форми №3-ПН

Інформацію про вакансії подаватимемо за оновленою формою: проект від Мінсоцполітики

Читайте також аналітику від Дт-Кт (для передплатників): Пошук інвалідів та форма №3-ПН

Автор: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»

  • Скільки транзитних декларацій оформлено у І кварталі 2025 року?
    У І кварталі 2025 року ДМС оформила 25,8 тис. транзитних декларацій, що на понад 2 тис. більше, ніж у попередньому кварталі. Це найбільша кількість декларацій за квартал з початку приєднання України до Конвенції про процедуру спільного транзиту
    18.04.202512
  • Продаж авто: як відзвітувати та сплатити податки?
    Якщо фізособа продала рухоме майно і з цього доходу не було сплачено ПДФО або ВЗ, то вона зобов’язана до 1 травня року, наступного за звітним, подати декларацію про майновий стан і визначити відповідні ПЗ та до 1 серпня сплатити такі ПЗ
    18.04.202526
  • Чи можна сформувати заяву-розрахунок за паперовими лікарняними?
    В особистому кабінеті на вебпорталі е-послуг ПФУ страхувальники можуть сформувати заяву-розрахунок на підставі даних паперового листка непрацездатності. Для цього у формі заяви-розрахунку потрібно зазначити тип листка непрацездатності – “паперовий”
    18.04.2025582
  • Як заповнити таблицю 1.1 додатка 2 до декларації з ПДВ?
    У таблиці 1.1 додатка 2 розшифровується вся сума ПДВ до бюджетного відшкодування, яка виникла за рахунок коригування ПЗ за операцією з експорту РЕЗ, та заповнюється у разі декларування такої суми до бюджетного відшкодування у графі 9 таблиці 1 додатка 2
    18.04.202594
  • Скільки декларацій про майновий стан вже подано за 2024 рік?
    Наразі сума задекларованих доходів становить 88,2 млрд грн. Це на 32,7 млрд грн більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. На 14 квітня вже подано понад 104 тис. декларацій про майновий стан. Це – 101% від показника минулорічної кампанії
    17.04.202527