• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Призначено дату екзамену для керівників та головних бухгалтерів кредитних спілок

Вилучено з «Моїх новин»

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Підкомісія з проведення екзаменів за програмою підвищення кваліфікації керівників та головних бухгалтерів кредитних спілок єдиної Екзаменаційної (атестаційної) комісії Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України вирішила призначити проведення екзамену для керівників та головних бухгалтерів кредитних спілок на 24 лютого 2012 року.

Екзамен буде проводитися за адресою: м. Київ, вул. Дмитрівська, 71, ВНЗ «Київський міжгалузевий інститут підвищення кваліфікації», тел.: 484-19-31.

 

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»