• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Як перетворити на POS-термінал звичайний смартфон?

Вилучено з «Моїх новин»

Якщо у підприємця є iPhone чи Android смартфон з NFC, його за декілька хвилин можна перетворити на POS-термінал. Для цього треба завантажити застосунок «Термінал», пройти швидку реєстрацію та приймати до оплати картки будь-яких банків

Як перетворити на POS-термінал звичайний смартфон?

Під час стабілізаційних відключень електрики, українські підприємці продовжують приймати безготівкову оплату картками через власний смартфон та застосунок «Термінал» ПриватБанку. Як говорить керівник напрямку торгового еквайрингу банку Сергій Макаренко, якщо відключили електрику, але є мобільний інтернет чи wi fi – «Термінал» є найбільш простим і доступним способом приймати оплати картками та не відмовляти клієнтові у покупці.

Якщо у підприємця є iPhone чи Android смартфон з NFC, його за декілька хвилин можна перетворити на POS-термінал. Для цього треба завантажити застосунок «Термінал», пройти швидку реєстрацію та приймати до оплати картки будь-яких банків. До того ж застосунок оснащений функцією фіскалізації готівкових та безготівкових операцій ПРРО «Каса»

З початку 2024 року кількість активних користувачів сервісу збільшилася вдвічі майже до 27 тисяч, а картками та гаджетами через «Термінал» на смартфонах торговців було сплачено товарів та послуг більш нід 8,5 млрд грн (що в 2.4 рази більше, ніж минулого року).

Також без світла можна не зупиняти продаж товарів у розстрочку. За допомогою телеграм бота ПриватБанку @Privat_Invoice_bot для оформлення оплати товарів у розстрочку з «Оплатою частинами» можуть виставити миттєвий рахунок клієнту прямо з компьютера чи смартфона продавця. Покупець здійснює покупку в межах доступного йому ліміту кредитування за допомогою Приват24.

Нагадаємо, українські підприємці, які підключать для прийому оплат за товари чи послуги застосунок «Термінал», що дозволяє використовувати у якості POS-терміналу з вбудованим ПРРО власний Android смартфон чи iPhone, до кінця 2024 року прийматимуть платежі без комісій. До програми вільного тарифу від ПриватБанку та Visa для нових користувачів «Терміналу» можуть приєднатися клієнти юридичні особи та ФОП, які вперше завантажать мобільний застосунок Термінал, зареєструються в особистому кабінеті та прийматимуть оплати протягом строку дії акції на загальну суму від 50 тис грн.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ПриватБанк

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»