• Посилання скопійовано

З 1 січня 2014 року молоді фахівці в селах отримуватимуть разову допомогу у 10 мінімальних зарплат

Урядом затверджено Порядок надання одноразової адресної допомоги молодим працівникам, залученим до роботи в селах і селищах, та перелік професій (спеціальностей, напрямів підготовки), за якими буде надаватися така допомога

З 1 січня 2014 року молоді фахівці в селах отримуватимуть разову допомогу у 10 мінімальних зарплат

Відповідну постанову «Про затвердження Порядку надання одноразової адресної допомоги молодим працівникам, залученим до роботи в селах і селищах, та переліку професій (спеціальностей, напрямів підготовки), за якими надається допомога» прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 10 липня 2013 року.

На сьогодні питання забезпечення молодими кваліфікованими кадрами з відповідною фаховою освітою сіл і селищ є дуже актуальним.

Одноразова адресна допомога починаючи з 1 січня 2014 року буде виплачуватися у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати  молодим працівникам (раніше така допомога виплачувалася у п’ятикратному розмірі) – громадянам України віком до 35 років, випускникам професійно-технічних та вищих навчальних закладів.

Такі  молоді працівники мають у шестимісячний строк після закінчення навчання працевлаштуватись самостійно, за направленням навчального закладу або територіального органу, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення, та укласти трудовий договір на строк не менш як три роки про роботу за набутою кваліфікацією з закладами, підприємствами, установами та організаціями, що розташовані в селах і селищах.

 

Джерело: КМУ

Рубрика: Праця та соціальний захист/Оплата праці

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Оплата праці»

  • Нараховуємо відпусткові у 2025 році: практичні приклади
    Нагадаємо основні правила нарахування відпусткових у 2025 році. Як бути, якщо працівник тривалий період перебував у безоплатній відпустці? Або отримував премії за попередні місяці?
    18.04.20257931
  • Порядок розрахунку середньої зарплати для лікарняних та декретних оновлять!
    Згідно з проєктом змін до Порядку №1266, для розрахунку страхових виплат для добровільно застрахованих осіб використовуватимуться календарні місяці (календарні дні) дії договору про добровільну участь перед настанням страхового випадку, за які сплачено ЄСВ
    16.04.20253 791
  • Скорочення штату: як провести правильно?
    Роботодавець повинен обґрунтувати необхідність скорочення штату та звільнення працівників, скласти та затвердити новий штатний розпис, в якому не буде посад, що скорочуються, врахувати переважне право на залишення працівника на роботі
    10.04.2025112
  • У 2025 році роботодавець зобов'язаний нараховувати зарплату не нижче 8000 грн
    МЗП – це соціальна гарантія для найманого працівника, і виплачувати заробітну плату необхідно не нижче встановленого законодавством рівня. Тож у 2025 році при відпрацюванні повного місяця основному працівнику потрібно нараховувати зарплату не нижче 8000 грн
    10.04.2025145
  • Чи треба індексувати зарплату у травні 2025 року?
    З січня 2025 р. нарахування індексації зарплати обнулили. Тоді ж виникла дилема – який місяць вважати базовим для нарахування індексації: грудень 2024 р. чи січень 2025 р.? Як бути роботодавцям і чи індексувати зарплату у травні, – дізнайтеся з нашої статті.
    10.04.202511 14311