Головна Усі новини Праця та соціальний захист Оплата праці

Поріг для індексації доходів пропонують підвищити до 103%

Ці зміни передбачено у проекті Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стабілізації фінансового стану держави та удосконалення окремих положень соціальної політики)"

Одночасно з законопроектом №3630, яким затверджено проект нової редакції Податкового кодексу, затверджено ще низку повязаних з ним законопроектів. Про це ми писали тут>>

Одним з них є законопроект №3628 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стабілізації фінансового стану держави та удосконалення окремих положень соціальної політики)".

Зокрема, цим документом пропонується  проводити індексацію грошових доходів населення у разі, коли величина індексу споживчих цін перевищила поріг індексації, який установлюється в розмірі 103 %. 

Крім того, змінами передбачено, що за мобілізованим працівником буде зберігатися тільки місце роботи. Нагадаємо, що на даний момент ще передбачено збереження середнього заробітку та його компенсація з бюджету. Замість цього, мобілізований працівник тепер буде отримувати грошове забезпечення з бюджету.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Оплата праці
Теги:
Заробітна плата , Індексація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?