ДФСУ у листі від 23.05.2016 р. №5331/М/99-99-13-02-03-14 нагадує, що п. 12 розділу ІІ Інструкції №59 передбачено, що витрати на відрядження відшкодовуються лише за наявності документів в оригіналі, що засвідчують вартість цих витрат, а саме:
- транспортних квитків або транспортних рахунків (багажних квитанцій), у тому числі:
- електронних квитків за наявності посадкового талона та документа про сплату за всіма видами транспорту, в тому числі чартерних рейсів,
- рахунків, отриманих з готелів (мотелів) або від інших осіб, що надають послуги з розміщення та проживання відрядженого працівника, в тому числі бронювання місць у місцях проживання, страхових полісів тощо.
У разі використання електронного проїзного/перевізного документа на поїзд, підставою для відшкодування витрат на його придбання є:
- роздрукований на паперовому носії посадочний документ;
- у разі перевезення багажу – роздрукований на паперовому носії перевізний документ;
- у разі окремого замовлення послуги (зокрема, послуги з користування комплектом постільних речей, резервування місць) – роздрукований на паперовому носії документ на послуги.
Пунктом 5.6 Порядку №331/137 передбачено, що посадочний документ, перевізний документ, документ на повернення та документ на послуги, роздруковані на паперовому носії, є розрахунковими документами (транспортними квитками).
Докладно про нюанси оплати праці за дні відрядження читайте в аналітичній статті від редакції (для передплатників)>>