• Посилання скопійовано

Чи зберігається середній заробіток за добровольцем добровільного формування територіальної громади?

Фахівці Держпраці підкреслили, що так - на час виконання обов’язків у добровільному формуванні територіальної громади (ДФТГ) у робочий час. Докладніше - далі

Чи зберігається середній заробіток за добровольцем добровільного формування територіальної громади?

Чи зберігається середній заробіток за добровольцем добровільного формування територіальної громади (ДФТГ)?

Північно-Східне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці відповідає: так, на час виконання обов’язків у ДФТГ у робочий час.

На час виконання державних або громадських обов’язків, якщо за чинним законодавством України ці обов’язки можуть здійснюватись у робочий час, працівникам гарантується збереження місця роботи (посади) і середнього заробітку.

Отже, у разі виконання добровольцем обов’язків у ДФТГ в робочий час роботодавець повинен зберігати за ним не тільки місце роботи і посаду, а й середній заробіток.

Джерело: Державна служба з питань праці

Рубрика: Праця та соціальний захист/Оплата праці

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Оплата праці»