• Посилання скопійовано

Чи можна звільнити працівника через відмову переведення?

Таке звільнення можливе, лише якщо працівник відмовився від переведення на легшу роботу. Про це він має власноруч написати на письмовому повідомленні роботодавця з пропозицією щодо переведення

Чи можна звільнити працівника через відмову переведення?

Південно-Східне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці зазначає, що з огляду на обов’язковість виконання для роботодавця статті 170 КЗпП України, звільнення працівника на підставі пункту 2 частини 1 статті 40 КЗпП України допускається, лише якщо працівник відмовився від переведення на легшу роботу, про що він має власноруч написати на письмовому повідомленні роботодавця з пропозицією щодо переведення.

Під час звільнення за зазначеною підставою заява працівника не потрібна, адже його звільняють за ініціативою роботодавця. Але працівникові виплачують вихідну допомогу в розмірі, не меншому ніж середній місячний заробіток — стаття 44 КЗпП України.

Джерело: Державна служба з питань праці

Рубрика: Праця та соціальний захист/Оплата праці

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Оплата праці»