• Посилання скопійовано

Чи обовʼязково потрібно укладати з домашнім працівником письмовий трудовий договір?

Держпраці у своєму розʼясненні підкреслила, що з домашніми працівниками обов’язково укладається письмовий трудовий договір у двох примірниках. Про його зміст – дивіться далі

Чи обовʼязково потрібно укладати з домашнім працівником письмовий трудовий договір?

Тетяна Кондратьєва на своїй сторінці у Facebook розповідає, що з домашніми працівниками обов’язково укладається у двох примірниках письмовий трудовий договір.

У цьому договорі зазначаються дані роботодавця і дані працівника, місце виконання роботи, опис роботи, умови оплати праці, тривалість і режим роботи, тривалість і порядок надання відпусток та всі інші важливі аспекти роботи. Всі умови роботи мають бути узгоджені між працівником і роботодавцем до підписання договору.

Один примірник договору знаходиться у роботодавця, другий – у працівника.

Після підписання договору роботодавець має повідомити податкову службу про прийняття на роботу домашнього працівника.

Якщо виникає необхідність внести зміни до трудового договору, такі зміни узгоджуються між працівником і роботодавцем і вносяться письмово до обох примірників трудового договору.

Загальнообов’язкове державне соціальне страхування домашніх працівників здійснюється на засадах добровільності.

***

Читайте також:

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»