Головна Усі новини Праця та соціальний захист Трудові відносини

Нова ЄТС для бюджетників - з 2019 року: проект постанови КМУ

Оприлюднено проект постанови КМУ "Про вдосконалення умов оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери"

Мінсоцполітики розробило  проект постанови КМУ "Про вдосконалення умов оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери". Ознайомитися з ним можна тут>>

Проектом пропонується затвердити та ввести в дію з 1 січня 2019 року:

  • Єдину тарифну сітку груп посад (професій) і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери.
  • Схему віднесення посад (професій) керівних працівників, професіоналів, фахівців, технічних службовців, робітників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери до груп посад (професій).
  • Схему віднесення загальних для всіх установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери посад (професій) керівних працівників, професіоналів, фахівців, технічних службовців, робітників до груп посад (професій).
  • Ставки погодинної оплати праці працівників усіх галузей економіки за проведення навчальних занять.

Як бачимо з таблички, пропонується передбачити 18 груп посад (професій) та 9 підгруп з оплати праці.

У примітках до таблиці зазначено, що посадові оклади (тарифні ставки, ставки зарплати) за групами посад (професій) визначатимуться шляхом множення окладу (тарифної ставки) працівника групи 1 (встановленому у розмірі не менше розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня) на  відповідний базовий коефіцієнт.

Посадовий оклад за підгрупою рахуватиметься шляхом множення окладу (тарифної ставки) працівника групи 1 на  відповідний коефіцієнт за підгрупою оплати праці.

Якщо посадовий оклад (тарифна ставка, ставка зарплати) визначені у гривнях з копійками, цифри до 0,5 відкидаються, від 0,5 і вище - заокруглюються до однієї гривні.

 

 ***

Нагадуємо, що на сьогодні встановлено 25 тарифних розрядів. Посадовий оклад працівника І тарифного розряду з 1 січня 2017 року становить 1600 грн. Більше - у довіднику>>

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Трудові відносини
Теги:
Держпідприємства , Заробітна плата , Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 8

Новини по темі

Консультації по темі