• Посилання скопійовано

Скільки роботодавців готові брати на роботу ветеранів та людей з інвалідністю?

За словами заступниці міністра економіки, понад 80% роботодавців готові брати на роботу ветеранів та людей з інвалідністю, частина з них має намір скористатись при цьому фінансовою підтримкою від держави

Скільки роботодавців готові брати на роботу ветеранів та людей з інвалідністю?

Понад 80% роботодавців готові брати на роботу ветеранів та людей з інвалідністю, частина з них має намір скористатись при цьому фінансовою підтримкою від держави. Про це повідомила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна.

«Уряд планує розширити програми компенсації роботодавцям за працевлаштування наших захисників і захисниць після їх повернення з фронту, а також осіб з інвалідністю внаслідок війни, щоб пришвидшити їх інтеграцію в мирне життя. Нині ми обговорюємо з бізнесом різні варіанти таких програм і за результатами проведеного серед них опитування з'ясували, що понад 80% роботодавців готові брати на роботу осіб з інвалідністю, 90% роботодавців охоче працевлаштують в своїх компаніях ветеранів. Частині роботодавців при цьому потрібна буде фінансова підтримка від держави, зокрема у вигляді компенсації витрат на облаштування робочого місця для особи з інвалідністю, оплати навчання таких працівників, надання їм психологічної підтримки», – зазначила Тетяна Бережна.

Зокрема, серед роботодавців, які готові працевлаштувати особу з інвалідністю, понад 50% назвали найбільш ефективною формою фінансової підтримки від держави надання пільг зі сплати ЄСВ як компенсації витрат на облаштування робочого місця, 31% – як компенсації частини заробітної плати такого працівника.

Серед роботодавців, які готові взяти на роботу ветерана, лише 40% висловились за необхідність фінансової підтримки держави для цього. Третина з них вважає, що найкращим варіантом такої підтримки буде компенсація частини зарплати ветерана, 20% – висловились за оплату державою надання психологічної допомоги таким працівникам, 14% – за фінансування їхнього професійного навчання.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Мінекономіки розглядає можливості масштабування діючих активних програм зайнятості, зокрема щодо збільшення компенсації роботодавцям частини ЄСВ та витрат на оплату праці за працевлаштування ветеранів, осіб з інвалідністю, отриманою внаслідок війни, а також можливість надання роботодавцю компенсації витрат на облаштування робочого місця для особи з інвалідністю.

Джерело: Урядовий портал

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»