• Посилання скопійовано

Відпустка для підготовки дипломної роботи: нагадування від Держпраці

Працівникам, які успішно навчаються без відриву від виробництва у закладах вищої освіти із заочною формою навчання, впродовж навчального року надаються додаткові оплачувані відпустки на період підготовки та захисту дипломного проєкту

Відпустка для підготовки дипломної роботи: нагадування від Держпраці

Працівниця, яка навчається в університеті на заочній формі, поцікавилася в посадовця управління інспекційної діяльності у Запорізькій області, чи має вона право на відпустку для написання дипломної роботи. Інспектор роз’яснив, що, відповідно до ст. 216 КЗпП, працівникам, які успішно навчаються без відриву від виробництва у закладах вищої освіти із заочною формою навчання, впродовж навчального року надаються додаткові оплачувані відпустки на період підготовки та захисту дипломного проєкту, дипломної чи творчої роботи тривалістю 4 місяці. А ст. 217 передбачає, що на час такої відпустки за працівниками за основним місцем роботи зберігається середня заробітна плата.

Джерело: Державна служба з питань праці

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»