• Посилання скопійовано

Безпека під час експлуатації пересувних та стаціонарних електрогенераторів: розʼяснення від Держпраці

Організація безпечної експлуатації пересувних та стаціонарних електрогенераторів у надзвичайних ситуаціях є пріоритетом. Держпраці навела перелік ключових кроків, які допоможуть забезпечити безпечну експлуатацію електрогенераторів

Безпека під час експлуатації пересувних та стаціонарних електрогенераторів: розʼяснення від Держпраці

Масовані ракетні обстріли російських окупантів підкреслюють важливість належної підготовки до непередбачуваних обставин, зокрема якщо йдеться про збереження життя та здоров’я працівників та підтримки життєво важливих інфраструктурних систем.

Центрально-Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці нагадує, що організація безпечної експлуатації пересувних та стаціонарних електрогенераторів у таких ситуаціях є пріоритетом.

Ось кілька ключових кроків, які допоможуть забезпечити безпечну експлуатацію електрогенераторів:

  1. Безпечне розміщення: розміщуйте електрогенератор у безпечному, добре провітрюваному місці. Під час роботи електрогенератора переконайтеся, що він розташований на безпечній відстані від будівель, матеріалів та інших легкозаймистих об’єктів.
  2. Підключення: дотримуйтеся інструкцій виробника при підключенні генератора до системи електропостачання. Неправильне підключення може стати причиною аварії або пожежі.
  3. Використання відповідно до призначення: генератори створені для певних завдань, тому важливо використовувати їх відповідно до їх призначення.
  4. Регулярні технічні огляди: здійснюйте систематичні огляди та обслуговування устаткування для забезпечення його готовності до роботи в будь-який час, навіть під час надзвичайних обставин.
  5. Навчання персоналу: забезпечте належну підготовку персоналу щодо безпеки використання електрогенераторів та дій у надзвичайних обставинах.
  6. Створення резервних запасів: забезпечте достатній запас палива та необхідних матеріалів для тривалої роботи електростанції в умовах відсутності зовнішніх джерел.

Безпека – це завжди пріоритет. Діліться цими порадами з іншими, разом ми можемо зробити наше оточення безпечнішим та стійкішим у будь-яких умовах!

***

Читайте також: По всій Україні сьогодні можуть запровадити графіки відключення світла: що врахувати бізнесу?

Джерело: Державна служба з питань праці

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»