• Посилання скопійовано

Безпечна експлуатація генераторів: розʼяснення Держпраці

Перед початком роботи необхідно перевірити справність інструментів та пристроїв, а у разі виявлення порушень конструкції потрібно негайно повідомити про це керівника робіт і без його вказівок до роботи не ставати

Безпечна експлуатація генераторів: розʼяснення Держпраці

Управління інспекційної діяльності у Черкаській області Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці зазначає, що з метою профілактики виробничого травматизму та зменшення кількості випадків травмування працівників під час виконання робіт Держпраці збирає та надає рекомендації з найактуальніших питань, з якими звертаються роботодавці та працівники у сфері безпеки праці.

Рекомендації пропонується використовувати під час експлуатації автономних стаціонарних і пересувних джерел електричної енергії, таких як дизельні, бензинові та газові електростанції одиничною потужністю до 1000 кВт, що використовуються як основні або резервні джерела живлення струмоприймачів споживачів, але не працюють паралельно з електромережею електропередавальної організації.

Переглянути рекомендації щодо безпечної експлуатації пересувних та стаціонарних генераторів електричної енергії можна за посиланням.

Джерело: Державна служба з питань праці

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»