
Нагадаємо, що п. 34 Порядку №1487 передбачено надсилання щомісяця до 5 числа до відповідних районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, органів СБУ, відповідних підрозділів розвідувальних органів повідомлень про зміну таких облікових даних:
- прізвища, власного імені та по батькові (за наявності),
- реквізитів паспорта громадянина України,
- реквізитів паспорта громадянина України для виїзду за кордон,
- адреси задекларованого/зареєстрованого місця проживання,
- адреси місця фактичного проживання,
- сімейного стану,
- освіти,
- місця роботи,
- посади.
Тобто з метою ведення персонального військового обліку державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації у п’ятиденний строк з дня проведення звіряння вносять до списків персонального військового обліку зміни облікових даних та надсилають щомісяця до 5 числа до відповідних ТЦК Повідомлення про зміну облікових даних (у разі наявності).
Якщо зміни були у червні, то подати повідомлення про зміну облікових даних потрібно до 5 липня включно.
Докладно про подання Повідомлення щодо зміни облікових даних (із усіма нюансами, зразками заповнення, інформацією про відповідальність і штрафи) – чтиатйте ось тут.
Про те, що, коли і як треба повідомляти ТЦК про прийняття на роботу військовозобов’язаного працівника і його звільнення (додаток 4 до Порядку №1487), ми докладно розповідали у цій статті.
А про те, яка відповідальність очікує на посадових осіб за неповідомлення ТЦК про прийняття або звільнення військовозобов’язаного працівника – читайте за посиланням.
Військовий облік на підприємстві: все, що потрібно знати бухгалтеру і кадровику
Щоби ведення військового обліку не стало головним болем бухгалтерів і кадровиків, ми підготували надзвичайно корисну добірку найкращих і найпопулярніших матеріалів на цю тему.
Це — ваш надійний путівник по більш як 20 новинам і статтям на сайті «Дебету-Кредиту».