Головна Усі новини Праця та соціальний захист Пенсії

Для призначення пільгової пенсії достатньо трудової книжки

ПФУ зобов'язаний зарахувати громадянину в пільговий стаж оспорювані періоди роботи і призначити пенсію за віком на пільгових умовах, оскільки в трудовій книжці є всі необхідні відомості для призначення йому такої пенсії

К такому выводу пришел Винницкий апелляционный административный суд по делу №674/121/15-а, удовлетворив иск гражданина к Управлению Пенсионного фонда Украины о начислении ему льготной пенсии.

Как пояснили в ВААС, гражданину, который имеет общий стаж работы более 25 лет, из которых более 20 лет отработал трактористом, Пенсионный фонд отказал в начислении льготной пенсии в связи с не подтверждением отдельных периодов его работы в должности тракториста.

Суд отметил, что поскольку необходимая информация есть в трудовой книжке, потребности в любых других доказательствах для подтверждения льготного стажа нет.

Джерело
Закон&Бізнес
Рубрика:
Праця та соціальний захист / Пенсії
Теги:
Пенсійний фонд , Пенсія , Суд

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі