«Держава свідомо пішла на зниження ЄСВ, зробивши крок назустріч бізнесу. З одного боку, так - цей крок непростий для Пенсійного фонду, але завдяки зменшенню податкового навантаження, ми розраховуємо і на детінізацію бізнесу, і на створення нових робочих місць, і на збільшення зарплат в легальному секторі економіки», - сказав він, зауваживши, що у підприємств за рахунок зниження ЄСВ з’явився додатковий ресурс, який вони можуть використати в тому числі для підвищення зарплат.
«Це принципова позиція Уряду. Назад – до збільшення ЄСВ - жодних кроків здійснено не буде. Політика держави іде на зниження податків. Ми і далі рухатимемось до зменшення податкового, фінансового, фіскального тиску на бізнес, таким чином запускаючи нашу економіку», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.
Щоправда ще два місяці назад той же Павло Розенко заявив, що якщо не будуть створюватися нові робочі місця і підвищуватися зарплата, ставку ЄСВ переглянуть.
Нагадаємо, що вчора, 23 травня, глава Мінсоцполітики Андрій Рева заявив, що Мінсоцполітики планує в два рази збільшити розмір ЄСВ з мінімальної зарплати. Докладніше >>
Про те, як зниження ЄСВ до 22% вплинуло на бюджет і бізнес та чи зросли зарплати - читайте тут >>