Вищий адміністративний суд нагадав, що копія постанови про проведення перевірки надається представнику підприємства, установи, організації, ФОП особисто або шляхом передачі до підрозділу, який здійснює реєстрацію вхідних документів об'єкта перевірки, надсилається поштою або надається в будь-який інший спосіб.
Доказом надання (одержання) копії постанови про проведення перевірки об'єкта перевірки може бути розписка, реєстраційний штамп тощо, відмітка про ухилення представника об'єкта перевірки від особистого отримання постанови. Доказами надання такої постанови, надісланої поштою, є документи, передбачені Правилами надання послуг поштового зв'язку.
Прокурор, який звертається до адмінсуду в інтересах держави, в позовній заяві (поданні) самостійно визначає, в чому полягає порушення інтересів держави, та обґрунтовує необхідність їх захисту, а також зазначає орган, уповноважений державою здійснювати відповідні функції у спірних відносинах. У разі відсутності такого органу або відсутності у нього повноважень щодо звернення до адмінсуду прокурор зазначає про це в позовній заяві і в такому разі прокурор набуває статусу позивача.
Відсутність у позовній заяві інформації про зміст порушення інтересів держави, наявності чи відсутності органу, уповноваженого державою здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах, є недоліком позовної заяви та підставою для залишення такої позовної заяви без руху (Лист ВСУ від 11.09.2013 р. №1237/12/13-13).