• Посилання скопійовано

Як Нефьодов планує реформувати митницю та боротися з сірим бізнесом?

За словами Нефьодова, потрібно з одного боку відрізати корупційні потоки, з іншого – створювати умови для розмитнення і перетягувати білий, а потім сірий бізнес, підриваючи кормову базу хабарників

Як Нефьодов планує реформувати митницю та боротися з сірим бізнесом?

Боротьбу з корупційними потоками на митній службі України новопризначений голова Максим Нефьодов планує здійснювати, впровадивши кращий контроль усіх процесів. Про це він розповів у студії «5 каналу».

«Митниці треба об'єднати в єдину юридичну особу, тобто відмовитися від цієї історії, коли в нас є якісь князівства: обласний прокурор, обласний суддя, голова ОДА, митник, фітосанітарний інспектор – і це єдина згуртована компанія, яка чекає бізнес із широкими обіймами», – пояснив Нефьодов.

Зокрема, він прокоментував, як бачить боротьбу з корупцією на митниці. З одного боку, за словами Нефьодова, потрібно відрізати корупційні потоки, з іншого – створювати умови розмитнення і перетягувати білий, а потім сірий бізнес, підриваючи кормову базу хабарників.

«Будьмо відвертими, багато хто з бізнесу теж з цього годуєтсья. Не тільки є погані держслужбовці, які беруть гроші з янголів», – зазначив голова митної служби.

За словами Нефьодова, деякі схеми можна унеможливлювати, переносячи окремі рішення від чиновників.

На його думку, можна почати з питань, які вирішуються достатньо швидко. Серед них назвав питання розмитнення автомобілів.

Повний запис інтерв'ю з новим головою Держмитслужби дивіться тут.

Нагадаємо, на початку липня Максим Нефьодов офіційно очолив Державну митну службу. Його кандидатуру затвердили під час засідання уряду та водночас – звільнили з посади заступника міністра економічного розвитку і торгівлі.

***

Читайте також:

Джерело: 5.ua

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024140
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 365
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20246 6126
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024162
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202459