• Посилання скопійовано

Реформа ДФС завершиться створенням єдиної Служби фінрозслідувань

23 серпня 2019 р. міністр фінансів України Оксана Маркарова на засіданні колегії МВС України обговорювала питання створення Служби фінансових розслідувань. Як передбачається, це буде єдиний орган, який буде опікуватися боротьбою з фінансовими злочинами та злочинами у податковій сфері, створення якого завершить реформу ДФС

Реформа ДФС завершиться створенням єдиної Служби фінрозслідувань

Створення єдиної Служби розслідувань фінансових злочинів стане завершальним етапом реформи Державної фіскальної служби в Україні. Про це заявила 23 серпня міністр фінансів України Оксана Маркарова на засіданні колегії Міністерства внутрішніх справи України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Щоб ми могли ефективно протидіяти економічним злочинам, для нас є викликом завершення цієї реформи (ДФС – авт.) створенням Служби фінансових розслідувань», – підкреслила Маркарова.

Вона додала, що єдина Служба розслідувань фінансових злочинів буде створена відразу після прийняття відповідного законопроекту, над яким активно працюють експерти.

23 серпня на цьому ж засіданні міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що у зв'язку із планами створення Служби фінансових розслідувань прийнято рішення про ліквідацію департменту захисту економіки Нацполіції.

Як повідомляє «Економічна правда», законопроект про створення Служби фінансових розслідувань, розроблений Мінфіном ще у 2016 році, винесуть на розгляд Верховної Ради.

Цей законопроект був розроблений Мінфіном на чолі з Данилюком за участю західних партнерів і Міжнародного валютного фонду.

Він передбачає створення нового органу, який візьме на себе функції податкової міліції та економічних підрозділів Служби безпеки і Нацполіціі. Підчинятися СФР, згідно з документом, повинна Мінфіну.

 

Від редакції: Нагадуємо, що раніше у Уряду були плани щодо створення в Україні натомість податкової міліції Національного бюро фінансових розслідувань. Щодо назви нової структури тривали палкі спори, і здається, Служба фінансових розслідувань – це вже остаточний її варіант (але це ще не точно). Залишається лише дочекатись внесення відповідного законопроекту в Раду і опублікування остаточної його версії, підписаної Президентом.

Джерело: УКРІНФОРМ

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024140
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 367
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20246 6136
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024162
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202459