• Посилання скопійовано

ВРУ суттєво зменшила частку розповсюдження нелегальних тютюнових виробів, – Арахамія

За словами Арахамії, прийнятий у цілому законопроєкт №9662 вносить зміни до ПКУ й дозволяє перекрити схеми нелегального обігу тютюнових виробів на ринку України

ВРУ суттєво зменшила частку розповсюдження нелегальних тютюнових виробів, – Арахамія

Прийнятий у цілому законопроєкт №9662 вносить зміни до Податкового кодексу України й дозволяє перекрити схеми нелегального обігу тютюнових виробів на ринку України.

Про це розповів народний депутат, Голова фракції «Слуга Народу», член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Давид Арахамія.

«Мета законопроєкту – суттєво зменшити частку розповсюдження нелегальних тютюнових виробів в Україні. У кожній пачці сигарет, які продаються у нас, 65% ціни становлять податки. Відповідно, великий нелегальний ринок цих підакцизних товарів – це значні втрати для бюджету, це недоотримані гроші, які зараз потрібні для фінансування наших військових», – зазначив парламентарій.

Він пояснив, що ухвалений законопроєкт дозволяє на рівні виробників, які мають ліцензію, скоротити норми так званої бракованої продукції.

«У всьому світі у тютюнових компаній брак становить близько 2%, а у нас доходило до 15%. Зрозуміло, що це була якась схема, яка працювала багато років, але сьогодні ми її закрили. Сподіваюся, Президент якнайшвидше підпише законопроєкт, і він набуде чинності», – наголосив народний депутат.

Джерело: Верховна Рада України

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024159
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 459
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20246 7996
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024162
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202459